Honda Shadow VT 1100

REMONTS UN PĀRBŪVE

Klients atveda motociklu orģinālā izskatā ar slikti strādājošu dzinēju. Klienta vēlmes, pirmkārt, bija sagatavot tehniski labā stāvokli gan dzinēju, gan pārējās daļas, otrkārt, pārbūvēt motocikla astes daļu, ieskaitot numuru kronšteinu, sēdekli, un visu pārkrāsot.

Dzinējam tika nomainīt sajūgs, iztīrīts, noregulēts karburators. Pilna bremžu apkope gan priekšā, gan aizmugurē. Priekšējo amartizātoru apkope . Gultņu maiņa gan riteņa diskos, gan priekšējai dakšai.

Orģinālam aizmugurējam dubļu sargam tika izveidota jauna forma to apgriežot, lai to novietotu citādāk, tika izgatavoti jauni stiprinājumu kronšteini. Sēdekļa pamatne tika izgatavota no jauna un tam tik izgatavots atbilstošs stiprinājums. Pats sēdeklis izgatavots pie mūsu partnera SIA “MIMERO”. arī pasažieru sēdeklis tik aizgatavots no nulles, un tas pēc vajadzības ir noņemams. Izgatavots sānu numurzīmes kronštiens. Priekšā nomainīts lukturis, un atbilstoši tam pielāgoti stiprinājumi. Nomainīti visi virzienu rādītāji – (aizmugurējie 3in1 – gabarītgaisma +bremžu gaisma) . Atbilstoši virzienrādītājiem pielāgoti to stiprinājumi. Samainīts stūres stienis un uzliktas gan sajūga, gan bremžu darba mašīnītes no cita motocikla.

Motocikla kopējais dizains ir mūsu un klienta izstrādāts. Visa pamatā tika izvēlēta melna matēta krāsa ar oranžiem akcentiem. Riteņa diski krāsoti oranžā pūlverkrāsā. Uzdiskiem uzmontētas jaunas riepas ar baltām sānu malām.

PROJEKTA IZMAKSAS ap 3000 eiro