Motociklu, kvadraciklu un motorolleru pārbūve

Motora uzlabošana

Motocikla dzinēja darbībā parasti neiesaka iejaukties un mēs tam piekrītam, bet reizēm ir nepieciešams tā darbību uzlabot.

pilna pārbūve

No parasta ielas motocikla ir iespējams uztaisīt praktiski jebko! Mēs palīdzēsim Jums gan ar idejām, gan to realizēšanu dzīvē. Šajā gadījumā visu ierobežo fantāzija un CSDD noteiktie ierobežojumi!

daļēja pārbūve

Jums savā motociklā patīk gandrīz viss, izņemot “astīti”, vai stūres augstumu, vai bremžu trubiņu krāsu? Mēs ieteiksim ko darīt un izdarīsim visu, lai pēc tam Jums patiktu pilnīgi VISS!

Pilna atjaunošana

….. un ja Jums patīk pilnīgi VISS, tikai gribās visu kā jaunu, tad arī šajā lietā spēsim palīdzēt!

Pārbūvējam

Mūsu specialitāte ir moto tehnikas pārbūve, pielāgojot to gandrīz jebkurai Jūsu vēlmei!
No Jūsu parastā ielas moča varam uzbūvēt Caffe Racer , Bobber vai Scrambler tipa motociklu, vai arī kaut ko pilnīgi savādāku… un pie tam tā, lai Jūs varētu legāli iziet tehnisko skati!

Atjaunojam

Ja Jūs negribat neko mainīt sava motocikla iedzimtajās aprisēs, tad varam dot tam otru jaunību neko nepārtaisot!

Uzlabojam

Motocikla un savu spēju robežās, varam uzlabot ritošo daļu, ieplūdes un izplūdes sistēmas, vai tikai apgaismojumu! …un iespējams vēl šo to!

Daži no mūsu darbiem

Honda

ZRX 135 1992. gads

Harley Davidson

Eagle 43 1985. gads

Triupmh

GTX 86s 1970. gads

Yamaha

Raptor 2011. gads

Piaggio

LSM 2006.gads

BMW

1200rs 2006.gads

Honda

ZRX 135 1992. gads

Harley Davidson

Eagle 43 1985. gads

Triupmh

GTX 86s 1970. gads

Piesakies konsultācijai

+371 26543322

Darba laiks: Pr – Pk. 9:00 – 18:00, Se, Sv – Brīvs
Adrese: Maskavas iela 227, Rīga, Latvija, LV-1019

E-pasts: info@mzona.lv

Close Menu

Honda ZRX 135
1992. gads

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.